REMONT KUCHNI czas start!

Jak już wiecie, jestem w trakcie przeprowadzki, przebudowy i projektowania swojego gniazdka. Ponieważ aktualnie remont [czytaj: demolka] trwa w łazience, gdzie wszystko jest już z grubsza ustalone i zakupione, mam czas na zaprojektowanie kuchni. W tym miejscu podzielę się z Wami swoimi pomysłami kuchennymi, inspiracjami i efektami ciężkiej pracy! O tak, planowanie, projektowanie, przenoszenie mebli, burzenie ścian, wyszukiwanie materiałów… to na prawdę bywa wyczerpujące!

Zacznę od pokazania Wam kuchni jaka jest obecnie. Oto jej fragment:

BiteDelie-REMONT-0528

ten oryginalny piec kaflowy nie daje mi ostatnio spać! No właśnie….burzyć czy zostawić?  Jak myślicie?

Za przemawiają do mnie piękne białe kafelki, kształt i stalowe wykończenie oraz możliwość wmontowania w niego płyty indukcyjnej, a z drugiej strony zajmuje cały róg pomieszczenia pomiędzy 2 wejściami, przez co kuchnia staje się trudniejsza do  projektowania… A Wy, co zrobilibyście na moim miejscu?

Follow:

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontynuacja przeglądania strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie. więcej info

W BiteDelite znajdziesz przepisy na pyszne ciasteczka, które spodobały się naszej stronie tak bardzo, że zaczęła również z nich korzystać. Tak na prawdę zawsze korzystała z ciasteczek, ale teraz muszę Cię dodatkowo o tym informować. Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij


Looking for Something?