Larsson & Jennings gold watch

BITEDELITE-larsson_jennings-watch-7718

BITEDELITE-larsson_jennings-watch-7724

BITEDELITE-larsson_jennings-watch-7720

BITEDELITE-larsson_jennings-watch-4531-2

Pamiętacie mój ostatni post z rzeczami, które chodziły mi po głowie, i które chciałam zakupić w najbliższym czasie? Ten zegarek był wysoko na mojej liście pragnień od dłuższego czasu. Zarówno wersja srebrna jak i złota bardzo mi się marzyła. Na urodziny, od swoich fantastycznych przyjaciół dostałam złotą wersję i jestem przeszczęśliwa! Uwielbiam minimalistyczną stylistykę Larsson & Jennings i cieszę się, że moja kolekcja zegarków powiększyła się o takie złotko.  To już mój drugi zegarek tej firmy i bardzo polecam! Pierwszy miałam z czarno-złotą tarczą na czarnym zamszowym pasku i nosiłam go (nadal noszę) zarówno do zwykłej białej koszulki i jeansów, jak i eleganckiej wieczorowej sukienki.

12 Comments

 1. 1
 2. 2

  Prześliczny zegarek! Niech się dobrze nosi i odmierza same miłe chwile :-)
  Nie znam zupełnie tej marki, nie miałam z nią jeszcze styczności. Zegarki uwielbiam i mam ich kilka, najczęściej właśnie Fossil ;-)

 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

  Gdyby był taki z różowego złota, na pewno bym kupiła – uwielbiam ten odcień :D A zegarek jest cudowny! Idealny bo prosty i skromny i ponadczasowy.

 8. 8
 9. 9

  Piękny ale ten boyfriend fossilowski Twój tak mi się spodobał, że sama sobie taki sprawiłam i jak na razie inne mnie zupełnie nie interesują! :)

 10. 10

  Bardzo podobają mi się takie subtelne zegarki, niestety mam bardzo szczupłe (wręcz chude) ręce i nie wiem czy pasowałby mi zegarek z tak dużą tarczą :C

 11. 11
 12. 12

Skomentuj

Zobacz również