Telewizor w łazience DIY

byYoa-lazienka-tv-6436

MG_6710

byYoa_azienka_1656_copy

Spełniliśmy nasze marzenie i zainstalowaliśmy w łazience telewizor. Po kilku miesiącach okazało się, że ten ekstrawagancki kaprys okazał się być bardzo praktyczny. W czasie porannej toalety mogę obejrzeć wiadomości i wysłuchać prognozy pogody. A wieczorem – podczas relaksującej kąpieli, pooglądać ulubiony program, film, czy też posłuchać muzyki. Świetny pomysł dla zabieganych osób, które lubią nowatorskie rozwiązania! Na polskim rynku jest kilka firm produkujących telewizory łazienkowe, specjalnie przystosowane do wilgotnych pomieszczeń. Nam niestety, żaden oferowany przez te firmy gotowy model w całości nie odpowiadał więc postawiliśmy na własny patent. Równie bezpieczny i funkcjonalny. Jeśli zaś chodzi o estetykę wykonania w naszej opinii jest perfekcyjnie!

3 Comments

 1. 1

  Witam
  Mam pytanie jak zamocowany jest telewizor w łazience. Czy to są jakies specjalne śruby. I czy to jest klasyczny telewiozr czy typowy telewizor do łazienek?. Prosze o o wiecej informacji ponieważ chciałabym wykorzystać ten pomysł w moim przyszłym mieszkaniu.

  • 2

   Kasiu, telewizor to zwykły samsung (kupiliśmy ze względu na opcję smart tv ale to było w 2013r. teraz inne firmy posiadają nawet lepsze rozwiązania i zdecydowalibyśmy się na inny) nie jest wodoodporny, ale nie było takiej potrzebny bo wszystko jest szczelne, płytka jest zasylikowana, szkło od wewnątrz nie paruje, póki co nie było potrzeby rozkręcania – a to juz przeszło rok! :)Telewizor jest przymocowany do płytki przy pomocy plastikowych uchwytów, które na wymiar wydrukowaliśmy na drukarce 3d ale to takie proste kosteczki – myślę, że można poszukać jakiejś gotowej alternatywy. Śruby nie są specjalne choć długo szukaliśmy takich które byłyby ładne i ze stali nierdzewnej. Z drugiej strony ściany jest pokój więc również jest proste dojście do kabli (za dyskretnie ukrytą puszką). Wszystko było przemyślane. A pomysł jest super i szczerze polecam takie rozwiązanie. Jeśli miałabyś jakieś dodatkowe pytania, pisz śmiało! Postaram się wszystko dokładniej wytłumaczyć :)

 2. 3

Skomentuj

Zobacz również