Stara cegła na ścianie

BITEDELITE-3380

BITEDELITE-3399

BITEDELITE-3412

BITEDELITE-3414

Płytki ceglane Regalia

Zdecydowaliśmy się na wyłożenie komina w kuchni i fragmentu sąsiadującej ściany płytkami z litej stuletniej cegły. Zestawiajmy ją z bielą, czernią oraz stalowymi elementami co doda kuchni nieco surowości i awangardowego klimatu. W jednym z ostatnich postów (KLIK) pokazywałam inspiracje wnętrz z cegłą w roli głównej. Jak Wam się podoba taka ceglana ściana?

PS: Trzymajcie kciuki abyśmy równo ułożyli te płytki! ;)

21 Comments

 1. 1

  Lubię ceglane improwizacje ale koniecznie stara i ugryziona przez czas…taka jak u ciebie. Gdzie ją zamawiałaś> :)

 2. 3

  Ja mam białą cegłę, ale tylko na tapecie. Ale ta twoja prawdziwa cegła jest piękna! W końcu wiekowa no robi wrażenie, nawet na podłodzr :)

 3. 5
 4. 6

  Marzy i się taka stara i obdarta :) Ale pewnie w przyszłości zastosuję białą cegłę, lub malowana na biało :)

 5. 7

  Uwielbiam cegłę w mieszkaniu, szczególnie w takim surowym stanie, jakie głównie pokazałaś na zdjęciach. Super – marzenie!

 6. 9

  Asiu ceglana ściana będzie super:) sama uwielbiam cegłę i kombinuję jak ją przemycić w naszym domu..z racji tego, że jeszcze możemy troszkę brudzić to postanowiłam użyć podobnie prawdziwych, starych cegieł. Na razie buduje się z niej kominek, ale mam ochotę gdzieś jeszcze jej użyć. Cegłę mam za darmo bo obok naszego bliżniaka stał stary ceglany dom, który deweloper właśnie zburzył, więc materiału sporo.

  • 10

   my niestety całej cegły nie zmieścilibyśmy więc użyliśmy samego lica choć efekt powinien być identyczny :) kominek to marzenie, którego ze względu na układ pomieszczeń i ich metraż nie uda nam się zrealizować.. może kiedyś w innym miejscu :)

 7. 11
 8. 12
 9. 13
 10. 14

  Ściana z cegły jest ŚWIETNA w każdym wydaniu. Ja też marzyłam o niej i mam!
  Starą, pobielaną i specjalnie podniszczoną – taką jaką kocham! Ale wszystkie mnie zachwycają, zwłaszcza w kamienicach i w loftach (uwielbiam tą przestrzeń).
  Zdjęcia CUDNE BEZ WYJĄTKU! :)

 11. 15
 12. 16
 13. 17

  Przepiękne będzie to Wasze mieszkanie. Wszystko z klasą a co najwazniejsze to z umiarem. Zgodnie z zasadą im mniej tym lepiej. Gratuluję gustu i troszeczkę “zazdroszczę” w dobrym słowa znaczeniu.
  Pozdrawiam
  Aleksandra

 14. 18

  Uwielbiam cegłę co widać u mnie w domu;-)))) Ściany zrobione tą metodą wyglądają naprawdę bardzo fajnie. Trochę to trwa bo jest roboty z układaniem, ale efekt jest fantastyczny. Dacie radę! Powodzenia AnKA

 15. 20
 16. 21

Skomentuj

Zobacz również