Nowe krzesła: Louis Victoria Ghost, KARTELL

BITEDELITE-jadalnia2-8884

BITEDELITE-jadalnia2-8861

BITEDELITE-jadalnia2-8864

BITEDELITE-jadalnia2-8862

Zdecydowanie brakuje nam siedzisk! Dokupiłam niedawno komplet krzeseł do jadalni ale wciąż jest mało miejsca do siedzenia..;) Szukając odpowiednich krzeseł miałam na uwadze jedno: ekspozycja stołu. Nie chciałam go zastawiać kolejnymi ciężkimi w formie i ciemnymi krzesłami. Znalazłam więc rozwiązanie: Louis i Victoria Ghost autorstwa Philippe Starck dla firmy KartellChcąc przekonać Radka do realizacji nowego pomysłu, postanowiłam podsunąć mu wyszperane na Pinterest zestawienia krzeseł Ghost z drewnianym stołem. I o to co znalazłam:

Te krzesła są naprawdę jak duchy! Uwielbiam je. Pasują wszędzie. Wciąż nie mogę się zdecydować gdzie je ostatecznie postawić…;)

10 Comments

 1. 1

  Było by idealnie gdyby okazało się jeszcze wygodne :), ale faktem jest, że transparentne meble nadają wnętrzom charakteru i „lekkości”. Łatwo je także „wkomponować” w każdą kolorystykę.

 2. 2

  Louis Ghost uważam za najpiękniejsze krzesło <3 Mam nadzieję, że w moim przyszłym mieszkaniu znajdzie się dla niego miejsce ;)

 3. 3

  Pamiętam jak kiedyś zobaczyłam samo krzesło i zupełnie mi się nie spodobało. Dopiero jak zobaczyłam je we wnętrzu nabrało zupełnie innego wymiaru. Grunt żeby dobrze było dopasowane do stylu pomieszczenia. U Ciebie w mojej opinii bardzo fajnie się komponuje, a tym bardziej będzie gdy dojdzie poduszka. I ładnie i praktycznie

 4. 4

  Jednak wolę drewniane krzesła, które mogę sama odrestaurować :) Chociaż kto wie czy jak będę meblować własne mieszkanie to właśnie transparentne nie będzie mi pasować do koncepcji? :) U Ciebie pasuje idealnie!

 5. 5

  Krzesła muszą być przede wszystkim wygodne, a te nie są na dłuższą metę, więc na pewno nie postawiłabym ich przy głównym stole w domu ;)

  • 6

   I są! Nie mam oryginałów tylko ‘inspirowane’, kupione w salonie Agata Meble, 2 transparentne i 2 czarne i według mnie są idealne do siedzenia przy stole, mąż był im bardzo przeciwny (waży 90kg ale po używaniu stwierdził, że, o dziwo, są bardzo wygodne, warto wcześniej przetestować w sklepie

 6. 7
 7. 8
 8. 9
 9. 10

  Krzesła są piękne, ale koszmarnie drogie! W internecie chyba można kupić “podróbki” dla tych, którzy mają ograniczony budżet :)

Skomentuj

Zobacz również