byYoa_azienka_1029

byYoa_azienka_0999

Wylewka położona…wyschła w ciągu kilku godzin (!) dzięki użytej szybkoschnącej posadzce poleconej przez panów doradców;) z obsługi sklepu Majster (ATLAS postar 80).
Dalszy etap to prostowanie ścian i ustawianie kątów. Uwierzcie… ciężko ustalić punkt odniesienia, gdzie każda ściana jest z jak z innej bajki ;) zaufam fachowcom, zostawiam ich z poziomicami i zajmuję się szukaniem umywalki :)
EDIT I

po 2 dniach… ściany zbudowane :) porównując ostatnie zdjęcia, trochę zmian widać gołym okiem, m.in pojawiły się miejsca, w których montowane będą półeczki ;) a do tych wystających rurek będzie zainstalowany grzejnik dekoracyjny..
Wybraliśmy też umywalkę! KLIK :)

byYoa_azienka_1036

 

EDIT II

Stelaż pod blat, na którym będzie stać umywalka wymaga poprawki. Najprawdopodobniej będzie trzeba go przebudować od nowa… Zostawiliśmy fachowców na jeden dzień i oto efekt: chwiejący się stelaż pod umywalkę, który będzie obłożony płytkami. Jeśli zostawilibyśmy go w takim stanie, płytki pod wpływem nacisku wcześniej czy później popękałyby..

 

byYoa_azienka_1109

Okazało się także, że podczas naszej nieobecności, znaczny fragment dłuższej ścianki nie został przez fachowców ocieplony styropianem tak jak pozostałe.. Nie ma tłumaczenia, trzeba poprawić… kolejne godziny zwłoki :(

byYoa_azienka_1112

Follow:

Skomentuj