New in: bronzer rozświetlający Clare Blanc

BITEDELITE-8991

BITEDELITE-3172

Clare Blanc, bronzer rozświetlający #3 Papeete Sweetie

Jestem zauroczona kosmetykami tej marki. Szczególnie uwielbiam podkład regulujący za to co robi z moją cerą! To właśnie on był pierwszym produktem mineralnym jaki moja skóra zaczęła tolerować i, co ważne – jeszcze nigdy mnie nie zawiódł! Rewelacyjnie kryje i przepięknie stapia się ze skórą. Dzięki tym mineralnym kosmetykom przeszłam makijażową rewolucję. A produktami bez których nie umiałabym żyć są rozświetlacze, dające subtelny efekt bez wrażenia brokatowej maski lub, co gorsza, spoconej twarzy. Poza bronzerem rozświetlającym Papeete Sweetie nie miałam jeszcze takiego, który by tak pięknie rozświetlał twarz dając jednocześnie bardzo naturalny efekt.

6 Comments

 1. 1
 2. 2
 3. 4
  • 5

   Przydałby mi się taki, zwłaszcza chłodny ciemny brąz. Lanikai który mam już hmm… 2 lata! Używam prawie codziennie a nie mam jeszcze połowy zużytej! Na szczęście minerały nie psują się… Przydałby mi się jeszcze ciemniejszy chłodniejszy i matowy :)

   • 6

    Też bardzo lubię chłodne odcienie! :) Dokładnir ich produkty prawie się nie kończą :) mam róż, używam od pół roku codziennie, a nie widać zużycia :)

Skomentuj

Zobacz również