“Love, Style, Life” Garance Dore

BITEDELITE-garance-dore-book-6609

BITEDELITE-garance-dore-book-6615

BITEDELITE-garance-dore-book-6639

BITEDELITE-garance-dore-book-6643

“Love x Style x Life” Garance Dore

Pięknie wydana książka z pięknymi ilustracjami i wysmakowanymi zdjęciami w środku. Pisana przez kogoś, kto nie tylko ma duży dystans do siebie ale i lekkie pióro. Porady dotyczące stylu, zabawne anegdotki, ciekawe fakty z życia modowej blogerki, która podbiła Paryż i Nowy Jork – wszystko czyta się jednym tchem i chce się jeszcze więcej. Największy minus? To książka na jeden wieczór. Trudno się jej oprzeć, trudno zostawić niedokończoną.

8 Comments

 1. 1
 2. 2
 3. 3

  Garance śledzę, lubię. Jest dla mnie inspiracją, ma w sobie tę nonszalancję, którą cenię u Francuzek. Jej książka to pozycja obowiązkowa nie tylko dla wielbicieli mody! Dzięki za link z promocją :*

 4. 4
 5. 5

  książka książką lecz gdyby nie twoje zdjęcia to nie zwróciłabym na nią uwagi, uwielbiam tu zaglądać i cieszyć oko
  pozdrawiam
  Aniia

 6. 6

  Poprzedni weekend upłynął mi na lekturze Love Style Life (rewelacyjne wydanie angielskie-również do nauki jak i powtórek), zza pozoru błahych opowiastek wyłania się niewiarygodnie silna i pewna siebie kobieta. Polecam!

 7. 7

  Bardzo lubię jej bloga i ucieszyła mnie informacja o tym, że wyda książkę. Już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła ją przeczytać. Dzięki za link ze zniżką!

 8. 8

  Bardzo lubię ją bo daje dobre rady, ma też wrodzony urok, styl, który uwielbiam. Bardzo się cieszę, że zdecydowała się na napisanie książki.
  PS: świetne zdjęcia zrobiłaś :)

Skomentuj

Zobacz również